Jmenuji se Petra Bidlasová, vystudovala jsem pedagogickou fakultu obor historie a německý jazyk. V současné době pracuji ve zcela odlišné oblasti. Výukou jogy bych se ráda vrátila k tomu, co jsem studovala.

S praktikováním jogy jsem začala před více než 12 lety a to jako s kompenzačním cvičením po jiných sportovních aktivitách. Dříve jsem k joze přistupovala jako ke sportovnímu výkonu po celodenní práci u počítače či dni stráveném v autě. Teprve postupem času jsem si začala uvědomovat, že joga je daleko více... Naučila jsem se lépe vnímat a respektovat svoje tělo, propojit pohyb a dech.

Mám ráda dynamickou jogu, proto se věnuji powerjoze. Na podzim 2014 jsem absolvovala instruktorský

S hormonální jogovou terapií jsem se seznámila na kurzu paní Gedeonové, které vděčím za to, že mě sestavu naučila. Po krátké době praktikování se mi zlepšily mé hormonální disbalance, a proto se snažím cvičit pravidelně. Byl to také důvod, proč jsem se rozhodla absolvovat kurz u paní Dinah Rodriguez, který mě opravňuje k předávání sestavy dále.

Jsem člověk aktivní tělem i duší a neustále vymýšlím, v čem se zdokonalovat, a kde se naučit něco nového. Mám radost z pohybu, který mě nabíjí a udržuje v dobré náladě.

 

Petra Bidlasova je na Facebook a LinkedIn

Additional Info